רטוריקה
רטוריקה – אמנות השכנוע בדיבור
שלמה המלך אמר "החיים והמוות ביד הלשון" ובכך התכוון לומר שהשפה שלנו והמילים בהן אנו בוחרים להשתמש בחיי היום יום, משפיעות עלינו בכל מסגרות חיינו. התקשורת הבין אישית דורשת יכולת דיבור והקשבה ואלו מיומנויות אותן אפשר ללמוד, לחדד ולשפר באופן משמעותי! ודאי כבר הבחנתם באנשים בעלי כישורי תקשורת טובה שמגיעים להישגים גבוהים בחיים והגעתם למסקנה המתבקשת: חשוב מאד לדעת להתבטא כראוי, להביע מסרים ולהבין מהו מסר אפקטיבי ואטרקטיבי. אז איך עושים את זה?  המרצים והמדריכים של חברת "דיבייטים" הם מומחים בתקשורת בין אישית ורטוריקה. בעזרתם תוכל גם אתם להגיע להישגים מרחיקי לכת בתחום זה.

מיומנויות תקשורת של מקצוענים, כפי שתמיד רציתם

כל אחד יכול ללמוד כיצד לשפר את מיומנויות התקשורת שלו – גם אתם. בין האנשים הבוחרים לרכוש מיומנויות תקשורת אפשר למצוא מנהלי חברות, אחראי צוותים, מורים, מרצים, אנשים שמעבירים מצגות, נואמים וכיוצא באלה. רצוי שהלימוד יתבצע בדרך חווייתית ומעשית, מאתגרת ומעצימה, ועליו להוביל לתקשורת יעילה ולשיח ברמה גבוהה.

השפעת לימודי הרטוריקה על חיי היום יום שלכם

שיפור הרטוריקה מוביל לתקשורת טובה יותר עם הסביבה, ואין זה משנה אם מדובר בתקשורת בין שני אנשים או בצורך לנאום או להעביר מסר במסגרת העבודה מול 1000 אנשים. כדי להצטיין ברטוריקה יש צורך בשליטה במיומנות שפת גוף, בהכנת מצגת, בהבנת ההיגיון של השפה (בשפה המקצועית הבנה זו נקראת גם לוגוס) וטכניקות מיוחדות של שכנוע. אנשים מתחומים רבים ומגוונים המבקשים לשפר את יכולותיהם בתחום התקשורת והמשותף לכולם הוא התוצאות בסיום הלימודים: יכולת הביטוי והתקשורת האישית שלהם השתפרה פלאים והפכה להיות חלק מהם. ומה שיפה הוא שהדרך להגיע להגיע לשם, מרתקת, מעניינת ומלאת הנאה.

חברת "דיבייטים" – הדרך המקצועית לשיפור מיומנויות תקשורת

לחברת "דיבייטים", העוסקת בתחומי הדיבייט, התקשורת הבין-אישית, אומנות ההקשבה והשכנוע, ניסיון רב בהקניית מיומנויות לפיתוח תקשורת בין אישית. לשם כך בנינו מגוון קורסים ומפגשים בהם אנו מלמדים את הנושאים הבאים:
  • פיתוח כושר הביטוי – שיפור הביטוי העצמי דרך הבנה מהו המסר, כיצד להעביר אותו, מהי שפת גוף, כיצד יש לכתוב נאום סוחף, הכנת מצגת והקשבה לפרטנרים לשיחה.
  • חיזוק הביטחון העצמי והתמודדות עם פחד קהל – פחד קהל הוא אחד מבין חמשת הפחדים המשמעותיים ביותר ורבים סובלים ממנו. אנו מעניקים כלים להתמודדות חיובית ולהתגברות עליו.
  • בניית רעיון – ישנם כללים להעברת רעיון ומסר ואנו מציידים אתכם בכלים ובכללים כיצד לעשות זאת תוך הקפדה על רהיטות המסר ועל התאמתו למסגרות זמן קצובות. 
  • תקשורת משכנעת – רטוריקה, אומנות השכנוע, היא מיומנות נרכשת. דרך שימוש במילים הנכונות, בשפת הגוף המתאימה ובטון המדויק, אנו נלמד אתכם כיצד להעביר את המסר בצורה משכנעת ביותר.
  • הקשבה לזולת – חלק בלתי נפרד משיפור התקשורת מתבצע דווקא באמצעות הקשבה ולא באמצעות דיבור. היכולת להבין מה אומר הצד השני ומהן הכוונות שלו מאפשרות להעביר את המסר שלנו בצורה הטובה ביותר לבני שיחנו או לקהל המאזינים שלנו.

זו ההזדמנות לעשות שינוי משמעותי – בחייכם ובארגון שלכם!

אם גם אתם שואפים להישגיות ולמצוינות, מעוניינים בהקניית ערכים, בתקשורת בין אישית מעולה ובשיפור כושר הביטוי והביטחון העצמי שלכם אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר עוד היום, ונשמח למצוא את הדרך הטובה ביותר להטמיע את הערכים של חברת "דיבייטים" בחייכם ובארגונכם. אנו מעבירים גם מפגשים חד פעמיים בחברות וארגונים, מפגשים שהוכחו כבעלי השפעה מידית על התקשורת בין העובדים להנהלה, בין העובדים לבין עצמם ובין בעלי תפקידים בחברה לבין ספקים וגורמי חוץ.

לפרטים ותיאום פגישה ללא תשלום וללא כל התחייבות
אתם מוזמנים להתקשר אלינו ישירות:

אלירן בן אריה – 054-6658103

שני קמחי – 054-5469442