למה חברת “דיבייטים” היא הבחירה הנכונה עבורכם?

תקשורת בין אישית היא אחד הכלים המשמעותיים ביותר בחיים העסקיים והחברתיים שלנו.
אז איך משפרים אותה?

 שלמה המלך קבע את הפתגם הידוע “חיים ומוות ביד הלשון”, אך מהי משמעותו של הביטוי בחיי היום יום שלנו, בעולם העסקי, האישי והחברתי? חיי היום יום של כולנו, בכל מסגרת, הם רטוריים. אנחנו נדרשים להיות אנשי שיחה בחיינו המקצועיים והחברתיים, והתקשורת הבין אישית מהווה כלי מהותי בכל צעד שאנחנו עושים. אנחנו אמנם לומדים לדבר ולנהל שיחה כבר בגיל צעיר, אבל תקשורת רטורית ויכולת הקשבה במהלך שיחה הן מיומנויות שבהחלט ניתן וכדאי להשחיז, ללטש ולשפר. אנשים בעלי יכולת התבטאות גבוהה מצליחים להעביר את התכנים, את המסרים ואת האג’נדות שלהם בצורה אפקטיבית יותר, לשכנע את הצד השני בצדקת דבריהם בדרך יעילה ולייצר אמון בקרב מאזיניהם.

 אז איך עושים את זה?

 כאן חברת ”דיבייטים” נכנסת לתמונה. בקורס ה“דיבייט” של חברת “דיבייטים”, לוקחים את עולם הדיון רמה אחת קדימה על-ידי פיתוח כושר הביטוי, חיזוק הביטחון העצמי והתמודדות חיובית מול פחד קהל. מאות תלמידים לומדים בהנחייתנו בהצלחה מרובה כיצד להביע רעיון באופן רהוט ומהיר, לשלוט בתקשורת השיכנועית, וחשוב לא פחות – להקשיב לזולת ולפתח סבלנות וסובלנות בעת דיון ושיח. המטרה שלנו בחברת “דיבייטים” היא לשלב בין הקניית ערכים לבין שאיפה להישגיות ולמצוינות. כך אנחנו זוכים לראות יום יום עובדים, סטודנטים, מנהלים, תלמידים ועוד רבים, משפרים את כושר הביטוי שלהם ואת ביטחונם העצמי, מעשירים את שפתם, מפתחים יצירתיות ומתמודדים בהצלחה עם חרדה ועם פחד קהל.

 למה דווקא “דיבייטים”?

 חברת "דיבייטים" מתעדכנת באופן תדיר בתכנים ובמחקרים של האוניברסיטאות הגדולות בעולם בתחום התקשורת הבין אישית על-מנת לשמור על רמת ידע גבוהה ביותר. אנו יוצרים ומפתחים קורסים, הרצאות ותכניות לימודים עשירות ואיכותיות המספקות למאזינים וללומדים כלים תיאורטיים ומעשיים בתחום זה. אנחנו מאמינים בהתאמה מדויקת של כל תכנית לגיל ולקבוצה אותה אנו באים להעשיר ועושים זאת תוך בקרת איכות חסרת פשרות על מנת לשמור על רמת ההדרכה הגבוהה ביותר. מדריכי חברת “דיבייטים” ומנהליה חיים ונושמים את עולמות התקשורת הבין אישית והרטוריקה ועושים את עבודתם מהלב ומהנשמה.

תכניות הדיבייט של חברת “דיבייטים” מיועדת לבתי-ספר, לאוניברסיטאות ולמקומות עבודה והן מורכבת ממפגשים פרונטליים, קורסים בסיסיים וסדנאות שנתיות הכוללות מספר מפגשי שיא לאורך השנה, כמו תחרויות הדיבייט.

המפגשים משלבים תכנים תאורטיים מבוססי מחקרים לצד התנסות מעשית במסגרתה רוכשים משתתפי התכנית ידע וכלים לתקשורת נכונה.

דיבייטים מתארחים אצל פאולה וליאון בערוץ 12

לפרטים ותיאום פגישה ללא תשלום וללא כל התחייבות
אתם מוזמנים להתקשר אלינו ישירות:

אלירן בן אריה – 054-6658103

שני קמחי – 054-5469442