לקוחות מספרים

מנהלים, מורים ואנשי חינוך מספרים:

סמל קרן רוטרי-1

"אנו נעזרים בחברת "דיבייטים" זו השנה הרביעית. שביעות רצוננו מהרצינות והמקצועיות של החברה הינה גבוהה מאוד, פעילותם זכתה לאהדה והוקרה רבה מאוד של מנהלי בתי הספר, המורים והתלמידים שהשתתפו בפרויקט וגם התוצאות מדברות בעד עצמן: התלמיד הזוכה ברמת השרון זכה במקום הראשון בתחרות המחוזית ובמקום השני המכובד בתחרות הארצית."

דני גלבוע, נשיא רוטרי רמת השרון 2017-2016

אמירים

"תכנית דיבייט ורטוריקה של חברת "דיבייטים" מופעלת זאת השנה החמישית בבית ספרנו לשביעות רצוננו המלאה. התלמידים מאוד נהנים מהתכנית המניעה ומלמדת אותם דרך לבניית פרזנטציות המשולבות בכל מקצועות הליבה בבית ספרנו. יישר כח!"

שרי אנטבי – סגנית מנהל ומחנכת, בית ספר אמירים רמת השרון

מועצה מקומית אורנית

"אני ממליצה בחום על שילוב תכנית רטוריקה ודיבייט מטעם חברת "דיבייטים" בבתי הספר. התכנית מטפחת את מיומנויות המאה ה- 21 במסגרתה התלמידים רוכשים כלים בתקשורת בינאישית – שכנוע, עמידה מול קהל, העברת מסרים, מיומנויות קבלת החלטות ועוד. התכנית מעצימה את התלמידים ומשפרת את הביטחון העצמי, כושר הביטוי ויכולות החשיבה. הלמידה היא חווייתית, משולבת בהתנסות אישית וקבוצתית וצוות המדריכים מקצועי ואיכותי."

שלומית שפיגלבלט, מנהלת מחלקת החינוך, מ.מ. אורנית

"אני ממליצה מכל הלב על התכנית של חברת "דיבייטים". הצוות עשה את עבודתו באהבה, מסירות ומקצוענות חסרת פשרות, עבד בשיתוף פעולה מלא אתנו והתאים את התכנית לערכים החינוכיים החשובים לנו. התכנית העניקה לתלמידים כלים שלא יסולאו בפז ואין לי ספק שהם ישמשו אותם לא רק ללימודים אלא לכל חייהם. מתנה נפלאה!"

רויטל שהם, מנהלת ביה"ס נעמי שמר, פתח תקוה

לוגו-חדש

"מודל הדיבייט, הפועל בבית ספר "הדר" ע"י חברת דיבייטים, מחנך לקשב, סובלנות, בניית טיעונים, התמקדות בעיקר ושיפור היכולת המילולית. המערכים נלמדים בקונטקסט חווייתי ובחיבור לעולמם הפנימי ולצורכי היום-יום של התלמידים שהתנסו בהעברת מסרים, פתרון קונפליקטים יצירתי, שיפור יכולות תקשורת וניכרת השפעה ישירה בשיפור הדימוי העצמי שלהם. התלמידים והמורים למדו להשתמש וליישם את המתודות לאורך כל השנה והביקורות בקרב המורים, התלמידים וההורים מפרגנות במיוחד."

יפית שווקי, מנהלת בית ספר "הדר", רמת השרון

דילוג לתוכן