תוכניות לימוד

משא ומתן? הקשבה פעילה? תקשורת בין אישית? קצת פאסה... לא?

ממש לא!!! אנחנו מרגישים את חסרונם של כלים כמו הקשבה פעילה, יכולת עמידה מול קהל וניהול ומתן ראוי, ממש כמו חסרונו של אויר לנשימה. זה קורה בגלל הווטס-אפ, הפייסבוק ושאר ערוצי התקשורת הדיגיטלית הגורמים להתנתקות והסתגרות. ויש מי שמפנים אצבע אל המורים, תוכניות הלימודים והיעדר חינוך… (מזל שיש את מי להאשים), אבל הבעיה היא ה'קורבנות':
• הילדים בבית הספר היסודי שלא יודעים לדבר או לתקשר בשיחות אחד על אחד.
• תלמידי התיכון שאוצר המילים שלהם מתבסס על שלוש מילים (אח-שלי… כאילו… וכזה…) בתוך מבנה משפט בלתי ברור בעליל.
• מרצים באוניברסיטה שחלקם סובלים מפחד במה המשתק ומקפיא אותם ברגע שהם צריכים לעמוד מול קהל הסטודנטים.
• עורכי דין, תותחים בתחומם, הנאלמים דום כשצריך לעמוד ולטעון בבית המשפט.
• וכמובן המגזר העסקי, ששם לעצמו מקלות בגלגלים בתחום יחסי עבודה פנים וחוץ ארגוניים בגלל העדר תקשורת בין אישית בעבודה ודרגי ניהול המגמגמים בעת משא ומתן.

זו המומחיות שלנו – למלא את החסר:

לשפר פלאים את יכולת ההבעה, להקנות את אמנות השכנוע, לפתח מיומנויות תקשורת בין אישית, להוריד חלודה מכלי ההקשבה הפעילה, ללמד איך לפתח שיחה, לבנות ביטחון עצמי ולהקנות טקטיקות עמידה מול קהל. אלו אמנויות הדיבייט ונפלאות הרטוריקה.

לבחירתכם מגוון קורסים, סדנאות והדרכות המשולבות בהפעלה חווייתית, כולן מתקיימות תוך התאמה לתחומי העיסוק והצורך. התוצאות מהירות והתועלות רבות לכל אחד בכל מקום ובכל גיל: החל בבית הספר היסודי במסגרת התל"ן, דרך חטיבות הביניים, התיכונים, מוסדות האקדמייה ומקומות העבודה ועד לתחום הבין אישי. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מה הכי מתאים לכם ולצרכים שלכם!

הרי בסופו של יום כל עסק קם ועומד על ערכים חשובים כמו תקשורת בין אישית, כושר ביטוי ושכנוע, הקשבה פעילה, יכולת חשיבה ותגובה מהירה, מיומנויות ניהול משא ומתן, התמודדות עם התנגדויות ועוד. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם קורסי דיבייט ותקשורת בינאישית לעסקים. אנשי השיווק והמכירות שלכם יגיעו לתוצאות הרבה יותר טובות, הקשר עם הלקוחות והספקים ישופר, התרבות הארגונית תוטמע ותיושם ובשורה התחתונה – העסק שלכם ירוויח!
קורס דיבייט הוא חלק בלתי נפרד ממסלול הלימודים באוניברסיטאות המובילות בעולם. בארצות הברית למשל, בכל אוניברסיטה חיים ונושמים את  לימוד תורת הנאום, הדיבייט והרטוריקה. מעבר להילה הפירסומית הגדולה, יש בשליטה בתחומים אלה תרומה גדולה לסטודנטים ולאיכות הלימוד. ולא רק. סגל המרצים משדרג את כישורי ההוראה, הם הופכים ל'חביבי' הסטודנטים ותדמית המוסד האקדמי המעסיק מרצים מרתקים – עולה.
מאז שהסמארטפון כבש את העולם בכלל ואת בני הנוער בפרט, הם הפכו להיות אשפים. אשפים בהתכתבויות ווטס-אפ, בשליטה על המקשים, בהורדת אפליקציות, בתקשורת אינסטוש ופינסטוש…. והתוצאה? אוצר מילים דל מבוסס 'כאילו' ו'כזה', קטעי משפטים, חברויות דיגיטליות, היעדר ריכוז וגרוע עוד יותר – פגיעה בהישגים. בגלל כל אלו, ובמיוחד עכשיו כשרמת הלימודים אינטנסיבית יותר, הקורס לתקשורת בין אישית מביא לתמורות מפתיעות.
קורס תקשורת בין אישית מהווה הכנה מעולה לתלמידי החט"ב לקראת התיכון ו… יותר חשוב – הכנה לחיים!!! מרבית תלמידי החט"ב חסרים כלי תקשורת בין אישית, יכולת הקשבה פעילה או פיתוח שיחה. נכון, מתמטיקה, אנגלית, היסטוריה ושפות הם חשובים, אבל הניסיון המצטבר בעשרות בתי ספר בהם העברנו קורסים בתקשורת בין אישית, דיבייט ורטוריקה, מעיד שרמת התלמידים השתפרה משמעותית בכל מקצועות הלימוד.
עכשיו זה הזמן!!! כלים לחיים כמו תקשורת בין אישית, יכולת הקשבה פעילה ופיתוח שיחה, עדיף לרכוש החל מכיתה ג' בבית הספר היסודי. במיוחד על רקע העובדה שהילדים מגיעים לבית הספר כשהשליטה בסלולרי כבר מושרשת בבהונותיהם. כן, עכשיו זה הזמן  לפתח את המיומנויות הוורבליות ולהטביע ב-DNA התקשורתי של הילדים את יכולות התקשורת הבין אישית הדועכת. זה בדיוק מה שאנחנו מלמדים.